Profesjonalne opinie medyczne dla Sądów, Pokuratur
oraz osób prywatnych

OPINIE MEDYCZNE

OPINIE MEDYCZNE

Centrum Ekspertyz i Opinii Sądowych s.c. oferuje profesjonalne opinie medyczne wykonywane przez specjalistów medycyny w większości wypadków posiadających status biegłego sądowego.

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich organów procesowych (Prokuratura, Sądy) oraz osób prawnych i fizycznych.

Oferujemy kompleksowe usługi opinii medycznych w ramach wykonywanych przez nas ekspertyz kryminalistycznych dla Policji, Prokuratury, Sądów oraz firm i osób prywatnych. Posiadamy rozległe doświadczenie w zakresie opiniowania medycznego a w szczególności prawidłowości leczenia oraz błędów medycznych. Nasze opinie medyczne przygotowywane są fachowo i terminowo, zapewniamy pełną dyskrecję i szybkość wykonania

Zatrudniamy i współpracujemy z dużym zespołem ekspertów klinicystów mających olbrzymie doświadczenie w opiniowaniu i w większości przypadków posiadającyc status „biegłego sądowego”. To lekarze klinicyści z wieloletnią praktyką, którzy specjalizują się w wielu aspektach medycyny. Nasz zakres opiniowania obejmuje praktycznie wszystkie dziedziny medycyny, w tym między innymi chirurgię, choroby wewnętrzne, urologię, otolaryngologię, ortopedię, kardiologię, kardiochirurgię, pediatrię, onkologię, chirurgię onkologiczną, medycynę ratunkową, okulistykę, dermatologię, ginekologię, patomorfologię, medycynę sądową, neurologię, neurochirurgię, chirurgię naczyniową, chirurgię dziecięcą, kariochirurgię dziecięcą.

Zakres realizowanych przez nas badań do przygotowania opinii medycznej to w szczególności opiniowanie o kwalifikacji prawnej obrażeń ciała na podstawie dokumentacji medycznej, akt sprawy, w niektórych przypadkach badań pokrzywdzonych, opiniujemy w zakresie narażenia na uszczerbek na zdrowiu, utratę życia, zajmujemy się określaniem stopnia uszkodzenia ciała, sporządzamy opinie weryfikujące zdolność do uczestniczenia w rozprawach, czynnościach procesowych, możliwości zastosowania środków zapobiegawczych.

Swoją ofertę kierujemy do organów procesowych (Policja, Prokuratura, Sądy) oraz do tych osób, które chciałyby uzyskać profesjonalną opinię medyczną do celów procesowych wykonaną w krótkim terminie. Cechuje nas rzetelność w wydawaniu i weryfikacji opinii, dlatego zaufało nam już wielu klientów indywidualnych oraz organów procesowych poszukujących kompleksowego wsparcia w tym zakresie. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się bliżej z naszą pełną ofertą i do skorzystania z usług opiniowania medycznego w naszej firmie. Zapewniamy pełne zadowolenie dla każdego z naszych klientów.

 

Przy zleceniach realizowanych na mocy postanowienia wydanego przez organy Policji, Prokuratury, Sądów oraz innych organów prowadzących postępowanie przygotowawcze ostateczny koszt opinii ustalany jest na podstawie kalkulacji wynikowej, wg faktycznego czasu pracy z zastosowaniem stawek za godzinę pracy określonych w § 2 i 3 Rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 24 kwietnia 2013 r. w sprawie określenia stawek wynagrodzenia biegłych, taryf zryczałtowanych oraz sposobu dokumentowania wydatków niezbędnych do wydania opinii w postępowaniu karnym (Dz. U. z 2013 r. Nr 508), oraz poniesionych wydatków uwzględnionych w karcie pracy eksperta oraz oświadczeniu/rozliczeniu wydatków Centrum Ekspertyz i Opinii Sądowych, stanowiących – w zakresie wydatków – oświadczenia wskazane w § 8 wymienionego rozporządzenia.

 

Aktualne stawki ekspertów w postępowaniach sądowo - prokuratorskich wynoszą:

a. biegły mgr 1,81% z kwoty bazowej 1.766,46 zł - 31,97 zł/godzina + 23% VAT

b. biegły dr 2,55 % z kwoty bazowej 1.766,46 zł - 45,04 zł/godzina + 23% VAT

c. biegły dr hab. 3,08 % z kwoty bazowej 1.766,46 zł - 54,41 zł/godzina + 23% VAT

d. biegły prof. 3,93 % z kwoty bazowej 1.766,46 zł - 69,42 zł/godzina + 23% VAT

 

Dane do postanowienia o powołaniu biegłego przez Policję, Prokuratury i Sądy:

Centrum Ekspertyz i Opinii Sądowych s.c.

ul. Mickiewicza 63

01-625 Warszawa

Prosimy o wystawianie postanowień według powyższych danych!

 

www.opinie-medyczne.pl

www.opinie-ksiegowe.pl

www.fonoskop.pl

www.opinie-antropologia.pl

www.opinie-wypadek.pl

www.opinie-monitoring.pl

www.opinie-toksykologia.pl 

www.opinie-grafolog.pl  

www.odzyskiwanie-smsow.pl 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.